Новини

Першість Коломийського району з футболу. Тур 24. Сезон 2012.

7 Жовтня, 2012


7 жовтня відбулися матчі 24 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді з командою "Торфовик-Агро" Торговиця.

Попередні два сезони в Торговиці матчі проходили дуже напружено. В сезоні 2010 року матч між командами не було завершено. В сезоні 2011 ФК Угорники мінімально здолали футболістів з Торговиці. Тому і цього року варто було очікувати боротьби на футбольному полі. Але наші футболісти, відвантаживши в першому таймі 3 м'ячі, не зупинилися і в другому забили ще 4 голи. Тому великого супротиву з боку суперника ФК Угорники не відчули. Єдиний гол, що побував в наших воротах - це автогол нашого захисника. Матч завершився перемогою нашої команди з рахунком 7:1.

Варто зазначити, що це є найбільша перемога нашої команди за 3 роки виступів в першості Коломийського району з футболу.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Баюрчак Дмитро, Хоміцький Любомир, Малашинський Богдан, Гулій Юрій, Мельник Михайло, Снітко Володимир, Сарахман Мирослав, Інгльот Роман, Григорчук Назар, Малярчук Ігор, Дубей Юрій.

Юнацький склад виграв з рахунком 4:1. 

Результати матчів 24 туру.

Тур 24, 7 Жовтня, 2012 Ю Д
"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Угорники 1:4 1:7
"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Голосків 3:0 1:0
"Ураган" Ворона – "Нива" Мала Кам'янка 1:1 2:4
ФК Молодятин – "Довбушівець" Печеніжин 1:2 1:0
"Ювента" Лісна Слобідка – "Нива" Джурків 3:0 3:0
"Вікторія" Велика Кам'янка – ФК Лісний Хлібичин 2:4 3:3
ФК Черемхів – Ценява 1:1 6:1

14 жовтня ФК Угорники проведуть свій останній домашній матч. Нашим суперником буде команда Вікторія з Великої Кам'янки. Бажаємо нашим футболістам тільки перемоги. Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати ФК Угорники.