Новини

Першість Коломийського району з футболу. Тур 21. Сезон 2012.

24 Вересня, 2012


23 сересня відбулися матчі 21 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді з командою Лісного Хлібичина.

Наші футболісти пропустили першими. Потім зуміли відігратися. Відзначився Кваснюк Михайло. Та на жаль, наша команда пропустила знову. А десь в середині першого тайму суддя показав відразу пряму червону картку Гречуху Івану. Коментувати цей момент не хочеться. Але за такі ж дії футболісти з Лісного Хлібичина не мали навіть жовтої картки. Граючи в десятьох півтора тайму гравці ФК Угорники не пропустили, але й не забили гол. Матч так і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Кваснюк Михайло, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро, Хоміцький Любомир, Малашинський Богдан, Гулій Юрій, Мельник Михайло, Снітко Володимир, Інгльот Роман.

Юнацький склад поступився з рахунком 1:0. 

Результати матчів 21 туру.

Тур 21, 23 Вересня, 2012 Ю Д
Ценява – "Нива" Мала Кам'янка 2:2 5:3
ФК Молодятин – "Діброва" Годи-Добровідка 3:0 3:0
"Ювента" Лісна Слобідка – "Ураган" Ворона 1:2 3:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники 1:0 2:1
ФК Голосків – "Торфовик-Агро" Торговиця 1:2 3:1
"Довбушівець" Печеніжин – ФК Черемхів 1:3 2:3
"Нива" Джурків – "Вікторія" Велика Кам'янка 3:4 3:2

27 вересня ФК Угорники гратимуть на виїзді з командою "Ураган" Ворона. В першому колі наша команда без проблем виграла в команди з Ворони. Тому бажаємо нашим футболістам тільки перемоги. Запрошуємо вболівальників приїхати і підтримати ФК Угорники.