Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 24. Сезон 2015.

4 Жовтня, 2015

4 жовтня відбулися матчі 24 туру Чемпіонату Коломийського району з футболу. ФК Угорники грали в гостях в Воскресинцях. Юнацький склад поступився лідеру чемпіонату серед юнаків з рахунком 4:0.

А дорослий склад не відчув супротиву з боку воскресинських футболістів. В першому таймі в воротах суперника побували 2 м'ячі. Відзначилися Баюрчак Дмитро і Фірсов Артур. В другому таймі ще тричі футболісти ФК Угорники засмутили голкіпера суперників. Голи забивали Дзісяк Михайло, Курдибанюк Віталій і Іванців Сергій.

ФК Угорники грали в такому складі: Кудла Мафтій, Ольшанецький Олег, Кваснюк Михайло, Гурак Володимир, Баюрчак Дмитро, Шпільчак Сергій, Качан Ярослав, Дзісяк Михайло, Курдибанюк Віталій, Іванців Сергій, Фірсов Артур. На заміну виходили: Данищук Євген, Максимів Назар, Іванців Роман, Нестерук Дмитро, Хоміцький Любомир, Кондрат Михайло.

4 жовтня, 2015 ФК Матеївці – ФК Лісний Хлібичин 7:2 0:0

Після 24  турів ФК Угорники займають першу сходинку. Нашій команді залишилося здобути мінімум 1 очко в двох домашніх поєдинках для того, щоб здобути звання чемпіона району з футболу.

Всі футболісти це добре усвідомлюють і постараються вже в найближчому домашньому матчі проти Ниви з Малої Кам'янки вирішити поставлене завдання. Запрошуємо вболівльників підтримати нашу команду в цьому важливому матчі.