Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 22. Сезон 2015.

20 Вересня, 2015

19-20 вересня відбулися матчі 22 туру Чемпіонату Коломийського району з футболу. ФК Угорники грали в гостях в Матеївцях. Юнацький склад завдяки лідеру команди - Данищуку Євгену, здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0.

А от матч дорослих складів виявися "валідольним" для наших вболівальників. Після стартового свистка не всі футболісти ввійшли в гру з потрібним настроєм і ФК Матеївці відзначилися на 5 хвилині матчу. Після цього господарі мали декілька хороших нагод збільшити перевагу, але захист відіграв надійно. Десять хвилин потрібно було нашій команді, щоб перехопити ініціативу. І після цього Віталій Курдибанюк зрівнює рахунок.

Другий тайм почався з атак нашої команди і вдалося відзначитися Качану Ярославу дальнім пострілом. Але прикра помилка нашого голкіпера призвела до другого голу в наші ворота. Після цього всі наші атаки господарі вдало відбивали. А коли це не вдавалося, то виручала і стійка і перекладина воріт. Але ніхто не виручив ФК Матеївці після невимушеної помилки вже їхнього голкіпера, який не зумів зафіксувати м'яч як слід і голу Сергія Іванціва на додаткових хвилинах. Матч так і завершився з рахунком 3:2 на нашу користь.

20 вересня, 2015 ФК Верхній Вербіж – ФК Лісний Хлібичин +:- 0:3

Після 22  турів ФК Угорники займають першу сходинку. На 6 очок і далі відстає ФК Жукотин, в якого є перенесена гра з ФК Хлібичином. На 10 очок  ФК Сопів.

В неділю, 27 вересня, наші футболісти прийматимуть Сокіл з Коршева, який практично вирішив питання про прописку в чемпіонаті, але прагнутиме реабілітуватися за домашню поразку в першому колі. Бажаємо тільки перемоги і хорошої гри. Запрошуємо вболівльників підтримати нашу команду в цьому важливому матчі.