Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 4. Сезон 2015.

10 Травня, 2015


10 травня відбулися матчі 4 туру Чемпіонату Коломийського району з футболу. ФК Угорники грали в Коршеві з минулорічним чемпіоном. Наша команда вперше за 5 років виступів на полі Коршева зуміла здобути перемогу. Та ще й яку перемогу! 5 сухих голів побувало в воротах Коршева. 

Матч ФК Угорники розпочали в такому складі: Кудла Мафтій, Ольшанецький Олег, Кваснюк Михайло, Баюрчак Дмитро, Гурак Володимир, Дзісяк Михайло, Кучер Дмитро, Іванців Сергій, Курдибанюк Віталій, Максимів Назар, Фірсов Артур. На заміну виходили Хоміцький Любомир, Кондрат Михайло, Нестерук Дмитро.

Після стартовго свистка команди без розвідки почали атакувати одна одну. Моменти виникали як у наших воріт, так і у воріт Коршева. Дві дуже хороші можливості для взяття воріт втратив Дзісяк Михайло. В складі Коршева старався відзначитися Синчук Ярослав. А десь після середини першого тайму ФК Угорники розпочали швидку атаку, яку вдало завершив Фірсов Артур. Дехто з вболівальників і гравців Коршева апилував до асистента арбітра про положення поза грою, але гол було зараховано і команди пішли на перерву з мінімальною перевагою гостей.

А в другому таймі вкотре розкрився Фірсов Артур. Спочатку він неймовірним ударом з метрів 20 вразив дев'ятку воріт Коршева. А потім після сольного проходу Іванціва Сергія добив м'яч в порожні ворота. І ще одного разу випередив захисників і вразив ворота господарів. Після цього ФК Угорники провели 3 заміни і Нестерук Дмитро зумів поставити жирну крапку в цьому протистоянні.

Дуже важлива і радісна перемога. Жаль тільки, що ця перемога прийшла зараз, а не минулого року в золотому матчі. Але на все свій час.

В 4 турі зафіксовано такі результати:

Тур 4 Ю Д
9 Травня, 2015 ФК Сопів – ФК Жукотин 2:1 2:1
10 Травня, 2015 ФК Верхній Вербіж – "Спартак" Струпків 3:1 1:0
10 Травня, 2015 "Нива" Мала Кам'янка – "Прут" Воскресинці 0:9 1:0
10 Травня, 2015 "Сокіл" Коршів – ФК Угорники 1:2 0:5
10 Травня, 2015 "Прут" Семаківці – ФК Лісний Хлібичин 2:1 2:0
10 Травня, 2015 ФК Матеївці – "Княгинин" Підгайчики   0:0
10 Травня, 2015 "Довбушівець" Печеніжин – ФК Дебеславці 0:0 4:1

Після 4 турів наша команда лідирує в турнірній таблиці. Юнацький склад посідає 3 місце.

Наступний матч ФК Угорники зіграють 17 травня з ФК Матеївці. Матч відбудеться на стадіоні смт. Отинія. Запрошуємо вболівльників прийти і палко підтримати нашу команду.