Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 10. Сезон 2014.

15 Червня, 2014

У неділю, 1 червня, в рамках 10 туру ФК Угорники приймали Довбушівець з Печеніжина.

Юнацький склад зіграв внічию 2:2. Голи забивав кращий бомбардир команди - Данищук Євген. Це вже 17 гол в 9 матчах. Юнаки займають другу сходинку в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 22 очки.

Дорослий склад ФК Угорники гру почав активніше. Голом відзначився Дзісяк Михайло. Кінцівка першого тайму пройшла в атаках гостей. В другому таймі наші футболісти отримали право на пробиття пенальті. Але з 11 метрів схибив Кваснюк Михайло. Та все ж нашим футболістам вдалося забити переможний другий гол наприкінці зустрічі. Після контратаки відзначився Іванців Роман. Після цієї перемоги наша команда займає 4 сходинку в турнірній таблиці.

ФК Угорники грали в такому складі: Кудла Мафтій, Іванців Максим, Іванців Роман, Кваснюк Михайло, Хоміцький Любомир, Гурак Володимир, Ковтун Олександр, Дзісяк Михайло, Максимів Назар, Кучер Дмитро, Скотар Василь, Кондрат Михайло, Баюрчак Дмитро, Маланчук Мирослав.

"Нива" Мала Кам'янка – ФК Дебеславці 1:3 3:2

Наступний матч наша команда зіграє в Лісному Хлібичині 22 червня. Бажаємо нашій команді тільки перемоги.