Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 23. Сезон 2013.

29 Вересня, 2013


29 вересня відбулися матчі 23 туру в чемпіонаті Коломийського району з футболу. Наші футболісти грали на виїзді у Струпкові.

Юнацький склад не зміг здолати свого суперника, поступившись на останніх хвилинах з рахунком 3:2. Двічі за юнаків забив кращий бомбардир юнацького складу - Данищук Євген. Варто також зауважити, що суперник грав дуже грубо. Тому ж Данищуку 4 рази надавали медичну допомогу. За результатами 23 туру наші юнаки залишилися на 4 сходинці в турнірній таблиці.

Матч дорослого складу за рівнем пристрастей на футбольному полі відповідав всім вимогам справжнього дербі. На жаль через не зовсім об'єктивне суддівство наша команда зійшла з футбольного поля, протестуючи таким чином проти того, як суддя трактував певні епізоди. Вже до 40 хвилини в наші ворота було призначено 2 пенальті і вилучено гравця. Рахунок на момент зупинки матчу був 2:1 на користь суперника. Саме такий рахунок зафіксовано в протоколі матчу.

За ФК Угорники в цьому матчі грали Флярковський Віталій, Гречух Іван, Півнюк Сергій, Кваснюк Михайло, Соботник Петро, Кінащук, Андрій, Паньків Станіслав, Іванців Максим, Пентелюк Олег, Шайбан Ігор, Кучер Дмитро.

Результати матчів 23 туру.

Тур 23, 29 Вересня, 2013 Ю Д
"Прут" Семаківці – ФК Верхній Вербіж +:- 5:1
"Прут" Воскресинці – "Карпати" Спас 0:0 3:0
ФК Шепарівці – ФК Жукотин -:+ -:+
ФК Молодятин – "Нива" Мала Кам'янка 3:1 0:1
"Синивір" Іванівці – ФК Дебеславці 2:1 1:2
ФК Лісний Хлібичин – ФК Коршів 4:1 3:2
"Спартак" Струпків – ФК Угорники 3:2 2:1

Наступний матч ФК Угорники гратимуть на виїзді в Малій Кам'янці. Бажаємо перемоги нашій команді.