Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 6. Сезон 2013.

19 Травня, 2013


19 травня відбулися матчі 6 туру в чемпіонаті Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники приймала вдома команду "Прут" Воскресинці.

На жаль, після перемоги в попередньому турі в Іванівцях, нашим футболістам бракувало точності і везіння в матчі з Воскресінцями. ФК Угорники мінімально поступилися з рахунком 1:0. Через травми матч не змогли дограти Баюрчак Дмитро, Микицей Віталій, Паньків Станіслав, Скотар Василь, Злепко Петро. Незначні пошкодження в Іванціва Максима, Соботника Петра. Через цю прикру поразку наша команда опустилася на сьому сходинку в турнірній таблиці.

ФК Угорники грали в такому складі: Чухнов Андрій, Гречух Іван, Соботник Петро, Кваснюк Михайло, Іванців Максим, Інгльот Роман, Паньків Станіслав, Кочай Богдан, Микицей Віталій, Баюрчак Дмитро, Хоміцький Любомир, Злепко Петро, Мельник Михайло, Гулій Юрій, Скотар Василь.

Юнацький склад програв з рахунком 1:0.

Результати матчів 6 туру.

Тур 6, 19 Травня, 2013 Ю Д
ФК Угорники – "Прут" Воскресинці 0:1 0:1
ФК Жукотин – ФК Лісний Хлібичин 1:0 5:0
"Нива" Мала Кам'янка – ФК Коршів 2:6 3:2
ФК Верхній Вербіж – ФК Молодятин   2:0
"Карпати" Спас – "Прут" Семаківці 5:0 0:2
ФК Дебеславці – ФК Шепарівці 1:4 2:0
"Спартак" Струпків – "Синивір" Іванівці 5:4 4:0


Наступний матч наша команда зіграє в Ценяві 22 травня в рамках 1/16 Кубку Коломийського району з футболу. А вже в неділю, 26 травня,  ФК Угорники гратимуть на виїзді в Шепарівцях.