Новини

Першість Коломийського району з футболу. Тур 25. Сезон 2012.

14 Жовтня, 2012

14 жовтня відбулися матчі 25 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники приймала вдома команду з Великої Кам'янки.

Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що команді з Великої Кам'янки не вдасться здобути хоча б один заліковий пункт. Наші футболісти діяли злагоджено в захисті і продуктивно в нападі. Вже після першого тайму рахунок був 4:0 на нашу користь. Початок другого тайму прошов в рівній боротьбі. А вже в середині другого тайму через дитячі помилки в захисті суперника ФК Угорники забили ще 2 голи. Зустріч так і завершилася з розгромним рахунком 6:0 на нашу користь.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Кваснюк Михайло, Баюрчак Дмитро, Хоміцький Любомир, Малашинський Богдан, Гулій Юрій, Снітко Володимир, Інгльот Роман, Сарахман Мирослав.

Ценява – "Діброва" Годи-Добровідка 8:1 0:1

21 жовтня ФК Угорники гратимуть на виїзді з командою ФК Черемхів. Бажаємо нашим футболістам тільки перемоги. Запрошуємо вболівальників приїхати і підтримати ФК Угорники.