Новини

Першість Коломийського району з футболу. Тур 9. Сезон 2012.

5 Червня, 2012


3 червня відбулися матчі 9 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді з командою Нива (Джурків).

Не зважаючи на те, що команда з Джуркова займає останнє місце в турнірній таблиці, вона показала характер і бажання перемогти. На протязі 10 хвилин від стартового свистка, наша команда зуміла забити двічі. Дублем відзначився Іванців Сергій. Але футболісти з Джуркова вже всередині першого тайму один м'яч відквитали. А після ефектного голу Сарахмана Мирослава, ФК Угорники пропустили двічі через помилки в обороні.

Після перерви на полі була рівна гра і тільки наприкінці другого тайму Баюрчак Дмитро вивів нашу команду вперед. Завдяки цій перемозі, а також осічці команд Молодятина і Малої Кам'янки, наша команда вийшла на друге місце в турнірній таблиці.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Гречух Іван, Соботник Петро, Злепко Петро, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро, Іванців Сергій, Хоміцький Любомир, Снітко Володимир, Дубей Юрій, Гулій Юрій, Малярчук Ігор, Мельник Михайло.

Юнацький склад завершив матч з рахунком 1:1.

Результати матчів 9 туру.

Тур 9, 3 Червня, 2012 Ю Д
Ценява – "Ураган" Ворона 2:1 2:2
"Довбушівець" Печеніжин – "Нива" Мала Кам'янка 3:0 1:0
ФК Молодятин – "Торфовик-Агро" Торговиця 1:0 0:1
"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Черемхів 1:2 1:1
"Нива" Джурків – ФК Угорники 1:1 3:4
"Ювента" Лісна Слобідка – "Вікторія" Велика Кам'янка 0:2 0:1
ФК Голосків – ФК Лісний Хлібичин 2:2 1:2


Наступної неділі, 10 червня ФК Угорники прийматимуть вдома команду Довбушівець (Печеніжин). Запрошуємо всіх прийти на гру і підтримати нашу команду.