Новини

Першість Коломийського району з футболу. Тур 6. Сезон 2012.

15 Травня, 2012

13 травня відбулися матчі 6 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники приймала вдома команду ФК Лісний Хлібичин

ФК Угорники перший тайм завершили з рахунком 1:0. В другому таймі наша команда двічі вела у рахунку з перевагою в 2 м'ячі. Але на жаль не вдалося втримати таку відчутну перевагу. В результаті матч завершився з рахунком 3:4. Після цього програшу наша команда опустилася на 5 місце в турнірній таблиці. За ФК Угорники відзначилися Скотар Василь та Кваснюк Михайло. Ще один м'яч - це автогол захисника команди суперника після прострілу Форгача Мирослава.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Григорів Володимир, Гречух Іван, Соботник Петро, Форгач Мирослав, Гулій Юрій, Злепко Петро, Кінащук Андрій, Малашинський Богдан, Сарахман Мирослав, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро, Кваснюк Михайло.

Юнацький склад здобув перемогу з рахунком 3:2. Варто зазначити, що це вже третя перемога юнаків підряд. При чому команда юнаків з Лісного Хлібичина всі попередні матчі виграла і різниця забитих-пропущених була 17-1.

"Нива" Мала Кам'янка – Ценява 0:1 КДК

В неділю, 20 травня ФК Угорники будуть грати на виїзді з командою Ценява. Початок матчів: юнаки - 14.00, дорослі - 16.00.