Новини

Першість Коломийського району з футболу. Тур 5. Сезон 2012.

7 Травня, 2012

6 травня відбулися матчі 5 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники приймала вдома команду "Ураган" Ворона.

ФК Угорники ще в першому таймі забезпечили собі комфортну перевагу в 4 м'ячі. В перерві було проведено декілька замін, які не вплинули на подальший результат матчу. Зустріч завершилася з рахунком 4:0 на нашу користь. За ФК Угорники відзначився Хоміцький Любомир, Сарахман Мирослав та двічі Скотар Василь.

ФК Угорники грали в такому складі Цінявський Іван, Григорів Володимир, Гречух Іван, Дубей Ігор, Соботник Петро, Форгач Мирослав, Гулій Юрій, Хоміцький Любомир, Злепко Петро, Кінащук Андрій, Мельник Михайло, Дубей Юрій, Малашинський Богдан, Малярчук Ігор, Сарахман Мирослав, Снітко Володимир, Скотар Василь, Баюрчак Дмитро.

Юнацький склад також здобув перемогу з рахунком 1:0.

ФК Молодятин – "Ювента" Лісна Слобідка 5:0 4:0

В неділю, 13 травня ФК Угорники будуть приймати вдома команду ФК Лісний Хлібичин. Початок матчів: юнаки - 14.00, дорослі - 16.00.

Запрошуємо всіх фанатів і вболівальників прийти на цей принциповий матч і підтримати нашу команду.