Новини

Першість Коломийського району з футболу. Тур 2. Сезон 2012.

18 Квітня, 2012


17 квітня відбулися матчі 2 туру в першості Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала в гостях в с. Велика Кам'янка.

Для футболістів з Великої Кам'янки це був перший офіційниій матч на домашньому стадіоні в цьому сезоні. На відкриття були запрошені керівники команди та священник.

Після урочистого підняття капітанами команд прапору України почалася запекла боротьба на футбольному полі:

 В першому таймі в основі ФК Угорники вийшли Цінявський Іван, Григорів Володимир, Гречух Іван, Дубей Ігор, Соботник Петро, Форгач Мирослав, Гулій Юрій, Хоміцький Любомир, Кваснюк Михайло, Кінащук Андрій, Григорчук Назар. Команда "Вікторія" з Великої Кам'янки відразу заволоділа ініціативою і на протязі першого тайму футболісти нашої команди мали лише декілька моментів біля воріт суперника. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

В перерві було зроблено декілька замін в кожній з ланок, які і вплинули на результат матчу. На поле вийшли Баюрчак Дмитро, Скотар Василь, Малярчук Ігор, Снітко Володимир, Мельник Михайло, Дубей Юрій. В другому таймі футболісти нашої команди зуміли відзначитися двічі. За ФК Угорники забивали Баюрчак Дмитро та Кваснюк Михайло. Також був забитий ще один гол в ворота наших суперників, який відмінив суддя.

Юнацький склад в напруженій боротьбі поступився супернику з рахунком 3:2.

Результати матчів 2 туру:

Тур 2, 17 Квітня, 2012 Ю Д
ФК Черемхів – ФК Лісний Хлібичин 0:2 3:5
"Ураган" Ворона – "Довбушівець" Печеніжин 3:0 0:1
"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Голосків 1:6 1:0
"Діброва" Годи-Добровідка – Ценява 1:3 1:2
"Торфовик-Агро" Торговиця – "Нива" Мала Кам'янка 1:1 1:1
"Вікторія" Велика Кам'янка – ФК Угорники 3:2 2:2
ФК Молодятин – "Нива" Джурків 3:0 3:0


Після двох турів наша команда посідає п'яте місце і в неділю 22 квітня буде приймати вдома команду "Торфовик-Агро" Торговиця. Запрошуємо всіх фанатів і вболівальників прийти на цей принциповий матч і підтримати нашу команду. Початок матчів: юнаки - 14.00, дорослі - 16.00.