Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 2. Сезон 2015.

26 Квітня, 2015

26 квітня відбулися матчі 2 туру Чемпіонату Коломийського району з футболу. ФК Угорники знову відкривали сезон, але вже в Малій Кам'янці. Після матчу юнацьких команд, в якому наша команда перемогла з рахунком 4:0, пройшло урочисте відкриття футбольного сезону.

ФК Угорники стартували в такому складі: Кудла Мафтій, Ольшанецький Олег, Кваснюк Михайло, Баюрчак Дмитро, Гурак Володимир, Дзісяк Михайло, Кучер Дмитро, Іванців Сергій, Курдибанюк Віталій, Іванців Роман, Фірсов Артур. На заміну виходили Хоміцький Любомир, Максимів Назар, Кондрат Михайло, Нестерук Дмитро.

Хоча команди були в рівних умовах, але через важке поле нашим технічним нападникам довго не вдавалося завдати прицільного удару. А десь в середині першого тайму господарі відзначилися з штрафного удару. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 не в нашу користь. Проте в другому таймі завдяки влучно виконаному штрафному Фірсовим Артуром спочатку вдалося зрівняти рахунок, а через декілька хвилин Курдибанюк Віталій вивів нашу команду вперед. Той же Курдибанюк відзначився дублем під завершення матчу. Здавалося, що перемога вже в кишені, але в додані хвилини інтрига відродилася. Після зрізки - автогол Кваснюка Михайла. Але все ж таки ФК Угорники завершили матч з мінімальним рахунком на нашу користь.

26 Квітня, 2015 "Прут" Семаківці – ФК Жукотин 1:1 2:2

Після двох турів з 100% результатом йдуть команди Сопова, Струпкова і Угорник. Минулорічний чемпіон зазнає поразки в другому матчі поспіль.

В неділю, 3 травня, ФК Угорники зіграють свій перший домашній матч. Зауважимо, що матч відбудеться на стадіоні смт. Отинія. Урочисте відкриття футбольного сезону відбудеться перед грою дорослих складів. Бажаємо хорошої гри футболістам і першої домашньої перемоги.