Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 13. Сезон 2014.

6 Липня, 2014


В неділю, 6 липня завершилися матчі першого кола в Чемпіонаті Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді в Воскресинцях.

Юнацький склад не зміг перемогти, зігравши внічию 2:2. Голи забивав Данищук Євген. Юнаки за підсумками першого кола займають другу сходинку, маючи в своєму активі 26 очок.

Дорослий склад завершив коло на мажорній ноті, обігравши суперника з рахунком 2:1. Ведучи по ходу матчу з рахунком 2:0, ФК Угорники пропустили наприкінці з пенальті. Варто зазначити, що в цьому матчі не брали участь відразу два футболісти основи - Іванців Роман і Гурак Володимир.

ФК Угорники грали в такому складі: Кудла Мафтій, Іванців Максим, Кваснюк Михайло, Хоміцький Любомир, Кінащук Андрій, Ковтун Олександр, Дзісяк Михайло, Максимів Назар, Кучер Дмитро, Баюрчак Дмитро, Хом'як Орест, Маланчук Мирослав.

В завершальному турі зафіксовано ряд неочікуваних результатів: Спартак (Струпків) зазнав поразки в Печеніжині, а Сокіл з Коршева досить несподівано поступився в Семаківцях. Після осічки лідерів наша команда зберігає непогані шанси на попадання в трійку кращих за підсумками чемпіонату. 

Результати матчів 13 туру.

Тур 13, 6 Липня, 2014 Ю Д
ФК Дебеславці – "Карпати" Спас 0:0 3:1
"Довбушівець" Печеніжин – "Спартак" Струпків 4:1 2:1
"Прут" Воскресинці – ФК Угорники 2:2 1:2
ФК Матеївці – ФК Жукотин 1:2 1:4
ФК Лісний Хлібичин – ФК Верхній Вербіж 0:3 2:1
"Прут" Семаківці – "Сокіл" Коршів 6:0 3:2

Поновиться чемпіонат 3 серпня матчем прости Воскресинців. Бажаємо нашим футболістам добре відпочити і набратися сил на друге коло.