Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 3. Сезон 2014.

27 Травня, 2014


27 квітня відбулися матчі 3 туру в чемпіонаті Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді в Верхньому Вербіжі.

Юнацький склад програв з рахунком 6:3. Два голи в складі нашої команди забив Данищук Євген. Ще один гол на рахунку Ясінського Євгена.

Футболісти дорослого складу ФК Угорники наприкінці матчу пропустили з пенальті і в підсумку нічия 1:1. Гол в складі нашої команди забив Дзісяк Михайло. Жаль, що не вдалося здобути 3 очки в грі, де наші футболісти мали більшу кількість моментів. І знову, як і минулого року в Вербіжі пропустили гол зі спірного пенальті.

ФК Угорники грали в такому складі: Кудла Мафтій, Іванців Максим, Кваснюк Михайло, Баюрчак Дмитро, Гурак Володимир, Хом'як Орест, Дзісяк Михайло, Максимів Назар, Кучер Дмитро, Скотар Василь, Форгач Мирослав, Хоміцький Любомир.

Результати матчів 3 туру.

Тур 3, 27 Квітня, 2014 Ю Д
"Карпати" Спас – ФК Молодятин 4:0 3:0
ФК Жукотин – ФК Лісний Хлібичин 2:2 1:1
ФК Верхній Вербіж – ФК Угорники 6:3 1:1
"Нива" Мала Кам'янка – "Сокіл" Коршів 3:4 2:0
"Прут" Семаківці – "Довбушівець" Печеніжин 1:0 2:1
"Спартак" Струпків – "Прут" Воскресинці 2:1 3:0
ФК Матеївці – ФК Дебеславці 1:0 3:0

Наступний матч наша команда зіграє в гостях 1 травня з командою Джуркова. Це буде кубковий матч 1/16 фіналу. А вже 4 травня вдома дуже важливий матч з нашими сусідами - командою Спартак (Струпків). Бажаємо перемоги нашій команді. Запрошуємо вболівальників на матч.